تعرفه قیمت و هزینه تدوین فیلم و کلیپ

هزینه تدوین فیلم و کلیپ

نکته : پکیج کامل ساخت لوگو موشن ، ترنزیشن  و المان های گرافیکی، زیر نویس ها و سایر متون مربوط به شبکه های اجتماعی و سوشیال مدیا به صورت اختصاصی و لایه باز برای استفاده های دایمی “یک میلیون و پانصد تومان” می باشد.

ساخت تیزر تبلیغاتی یکی از بهترین راه های معرفی محصول و خدمات می باشد. با ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای ، با کیفیت و محتوای ویدئویی مناسب می توانید گام مهمی در جذب

هزینه تدوین فیلم و کلیپ ممکن است توسط خدمات دهندگان مختلف متفاوت باشد. شما میتوانید با مشاهده نمونه کارهای موج پرو خدمات ما را مقایسه و نسبت به همکاری و سفارش تدوین اقدام نمایید.

ما این اطمینان را به شما میدهیم پروژه خود را به مجموعه ای کاملاً حرفه ای سپرده اید و در پایان پروژه نه تنها به رضایت کاملی که توقع آن را دارید می رسید بلکه شگفت زده خواهید شد.

تدوین فیلم چیه؟

یکی از مراحل آخر فیلم‌سازی است که در پس‌تولید فیلم انجام می‌شود و طی آن از انتخاب و پیوند نماهای موجود در فیلم خام (footage) و تبدیل آن‌ها به سکانس برای رسیدن به فیلم نهایی بهره گرفته می‌شود. در دنیای فیلم «تدوین» همان نقش ذهن را در واقعیت به عهده دارد؛ بدین معنی که آنچه پنهان است، آشکار می‌کند و آنچه آشکار است اما نیازی به دیدن آن نیست، پنهان؛ یعنی انتخابِ بهترین تصویر برای دیدن.

چه تفاوت هایی بین تدوین های مختلف وجود داره؟

باکس تدوین ما چهار حالت تدوین انجام میده که بستگی به نوع فایل هایی داره که به دست ما میرسونین:

حالت اول

ممکنه شما فقط یه کات ساده و یا چند مورد متن و زیرنویس برای ویدئوی خودتون نیاز داشته باشین مثل تدوین فیلم های آموزشی که در این صورت هزینه تدوین فیلم و کلیپ شما به صورت دقیقه ای محاسبه میشه. (از یک تا پنج دقیقه ، از پنج تا پانزده دقیقه ، از پانزده تا سی دقیقه و در نهایت از سی تا شصت دقیقه) که هزینه تدوین فیلم و کلیپ برای هر خروجی تعرفه خودش رو داره.

حالت دوم

تدوین فیلم های کروماکی یا به عبارتی فیلم هایی که جلوی پرده سبز یا آبی در استودیو فیلمبرداری شده که نوع تدوین و به صورت حالت اول هست با این تفاوت که بعد از حذف پرده سبز پس زمینه های متناسب با موضوع ویدئو در پشت سر سوژه قرار داده میشه.

حالت سوم

کارفرما فیلم ها و عکس هاشون رو برای ما میفرسته و ما اونهارو با استفاده از المان های گرافیکی به بهترین شکل ادغام میکنیم و به صورت تیزر یا وله با موزیک متن و ضرب آهنگ متناسب خروجی میگیریم که هزینه تدوین فیلم و کلیپ در این مورد به صورت پروژه ای و با توجه به متریال داده شده و مدت زمان خروجی ویدئو تعیین میشه.

حالت چهارم

که برای فیلم ها و کلیپ های حرفه ای هست ابتدا ما با کارگردان یا فیلمساز جلسه ای رو برگزار میکنیم و با توجه به ایده ها و سناریوی فیلم به صورت پروژه ای صفر تا صد تدوین رو که شامل انتخاب تصاویر، کات ها، اصلاح رنگ و نور، افکت گذاری ها و در برخی موارد جلوه های ویژه است رو انجام میدیم.

و خبر خوب اینکه:

در این حالت کارفرما و یا نماینده کارفرما میتونه در باکس تدوین حضور داشته باشه و نکات مدنظر خودش رو به تدوینگر اعلام کنه.

شما هم اکنون میتوانید نمونه کارهای انجام شده توسط ما را در صفحه اینستاگرام به آدرس: و کانال آپارات ما به آدرس: مشاهده نمایید.

هزینه تدوین فیلم و کلیپ

خدمات موج پرو
ساخت تیزرهای تبلیغاتی
کلیپ های تبلیغاتی و صنعتی
ساخت موزیک ویدئو
طراحی و ساخت تیزر موشن گرافیک
ساخت فیلم کوتاه و مستند
تدوین فیلم و تیزر
ساخت فیلم صنعتی
ساخت فیلم گزارش سازمانی
ایده پردازی، تصویربرداری و تدوین
جلوه های ویژه افتر افکت و سینما 4D
عکاسی تبلیغاتی و صنعتی
تصویربرداری و عکاسی خبری
فیلمبرداری و عکاسی ورزشی
عکاسی پرتره و مدلینگ
عکاسی حرفه ای محصولات
تصویربرداری از همایش ها، نشست ها و سمینارها
تصویربرداری هوایی با بهترین تجهیزات هلی کم
ساخت موزیک متن اختصاصی
ضبط نریشن و صداگذاری در استودیو صدابرداری مجهز
طراحی لوگو و موشن گرافیک متناسب هویت سازمان، شرکت یا محصول
تایپوگرافی حرفه ای
تدوین فیلم های آرشیوی به همراه موزیک آرشیوی مناسب
ساخت انیمیشن لوگو و متن

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل نمایید

تهران – سعادت آباد

09122195045